Milaniv

Produkt  Milaniv je určený všetkým, ktorí majú problémy s hemoroidmi.
Milaniv je vyrábaný z bežne dostupných a voľne predajných surovín, ktoré nemajú nijaké vedľajšie účinky na ľudský organizmus. Neobsahuje žiadne chemické prísady, takže ho môžu používať aj tehotné ženy a kojace matky.

Je to prírodný dvojzložkový produkt vyrábaný na Slovensku, poradí si aj s krvácajúcimi hemoroidmi, kto ho vyskúšal vie o čom hovorím, vyhľadávaný aj v zahraničí.

Prípravok Milaniv pre Vás zhotovil autor ktorý získal receptúru od svojej starej mamy, ktorá poznala recept na liečbu hemoroidov od svojej mamy.  Ktorá sa začiatkom minulého storočia prisťahovala z Nemecka na Slovensko. Citácia autora : tiež som mal ťažkosti s hemoroidmi, najprv sa prejavovali pocitmi svrbenia v oblasti konečníka, neskoršie intenzívnym krvácaním. Spočiatku som používal výrobky dostupné na trhu v Slovenskej republike. Tieto výrobky síce utlmovali môj problém, ale ochorenie na hemoroidy stále pretrvávalo. Neskôr som vyskúšal prípravky na liečbu hemoroidov vyrábané v Maďarsku, Švajčiarsku a Francúzsku, ale aplikovanie týchto produktov môj problém s hemoroidmi len utlmovalo. Potom mi moja stará mama, dala recept na tento jedinečný výrobok.

Pravidelným používaním prípravku Milaniv som sa asi pred siedmimi rokmi z hemoroidov úplne vyliečil. Odvtedy neviem čo sú hemoroidy.
Dodnes som tento prípravok poskytol mnohým ľuďom a všetci boli spokojní s jeho účinkami. Preto som sa rozhodol Milaniv ponúknuť Vám všetkým, ktorí ste niekedy až zúfalí z pretrvávajúcich problémov spôsobených hemoroidmi, sám ich veľmi dobre poznám.

 

Prejsť na webstránku www.milaniv.sk

 


Prihlásiť sax